ag-teknolojileri

Ağ Teknolojileri

Ağ teknolojileri hakkındaki soru, görüş ve önerilerinizi bize mail atarsanız görüşleriniz, sorularınız, önerileriniz ve istekleriniz dikkate alınıp size en kısa sürede dönüş yapılarak müşterilerimizi memnun etme gayreti ile en kısa süre içerisinde yetkili müşteri temsilcilerimiz tarafından cevaplanacağını söyleyebiliriz. Firmamız ağ teknolojileri ile işletme için en doğru güvenlik sistemini oluşturur ve doğru yatırımları yaparak ağ teknolojileri konusunda kaliteli hizmeti sağlar. Firmamız konusunda uzman çalışanları ile bilgi birikimi ve yüksek hizmet kalite anlayışını esas alan hizmet kalite politikası adı altında işlemlerini gerçekleştirmektedir. Sürdürülebilir hizmeti sağlamak için yüksek standartlara sahip teknoloji kullanılarak hizmet verilmektedir. Güvenlik risklerinin minimize eden firmamız güvenlik anlayışının temel hedefi hizmetin kesintiye uğramadan devam etmesini sağlamaktadır.

Firmamız uzun yıllardan beri konusunda uzman olduğu ağ teknolojileri hizmetini vermek amacıyla kurulmuştur. Günümüzün yüksek hız ve kapasiteli aktif bilişim sistem ve donanımları bu özelliklerini destekleyecek fonksiyonel altyapılara ihtiyaç duyduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Ağ teknolojilerimiz sayesinde amaca uygun hız ve bant genişliğini elde etmenin yanında uygulama kolaylığı ve maliyet gibi etkenleri sağlayarak çalışmaktayız. Teknolojinin merkezinde yer alan iletişim aynı zamanda da bir güvenlik ihtiyacının doğmasına sebep olduğu için ağ teknolojileri de bir hayli önemli olmaktadır. Hizmetimizin içeriğinde güvenli yerel ve uzak alan ağ bağlantıları gibi hizmetimiz olup kablolu veya kablosuz ağ erişimlerinin güvenliği ve ayrıca saldırı tespit ve engelleme sistemleri de hizmetlerimiz arasında yerini almaktadır.

Ağ teknolojileri ile web filitreleme dışında veri kaybı önleme gibi birçok çözüm hizmetini gerçekleştirmekteyiz. Yasalara uygun olacak şekilde mesajlaşma güvenliği ile 5651 yasasına uygun kayıt tutma sistemlerini en uygun altyapı ürünleri dahilinde sunularak firmanıza entegre edilmesi  ve yönetilmesini sağlayan sistemleri de kurmaktayız. Ağ teknolojilerinde en iyi kaliteyi en uygun fiyatla arıyor iseniz firmamız ile en iyi kaliteyi en uygun fiyata sizlerin de hizmetinde olduğunu söylemek gerekir. Ağ teknolojileri konusunda firmamız olarak size en iyi hizmeti sunarak çalışmalarımıza aralıksız devam ederek sürekli yenilenen teknolojiyi araştırarak sizlere en son teknoloji ile hizmet vermektedir.