Logo-Bakim-Anlasmasi

Logo Bakım Anlaşması

Logo bakım anlaşması ile Logo muhasebe program kullanıcılarının sözleşme kapsamında sürekli hizmet almasını sağlamaktayız. Logo programlarına ait ortaya çıkan problemlerin ve güncellemelerin periyodik olarak yapılabilmesi için kullanıcılar ile sözleşmeler yapılarak profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz. Siz de yapılan sözleşme dahilinde Logo bakım hizmetini alarak programınızın periyodik işlemlerini yaptırabilir, logo bakım anlaşmasından faydalanabilirsiniz. Logo bakım anlaşması içerisinde bulunan uzaktan ve yerinde destek hizmetlerini opsiyonel olarak tercih ederek bu desteği de almış olursunuz. Logo bakım sözleşmesi yaparak destek hizmetlerini periyodik olarak almak için bize ulaşarak bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Logo bakım anlaşması servisi olarak tüm logo muhasebe programlarının satış haricinde bakım faaliyetlerini gerçekleştirmekteyiz. Bildiğiniz üzere Türkiye’de belirli sayıda Logo Yazılım bayisi bulunmakta ve bu bayiler çeşitli bölgelerde hizmet verdiğini söylemek gerekir.

Firmamız olarak Türkiye’nin her yerine destek vermekte olup siz değerli müşterilerimizin sorunlarına profesyonel çözümler üretmekteyiz. Logo hizmetini aylık bakım anlaşmalı olan müşterilerimize ücretsiz olarak verirken anlaşmamız olmayan ve yeni olan müşterilerimize ise ücretli olarak hizmeti sunmaktayız. Müşterilerimiz logo bakım anlaşması hizmeti sayesinde işlemlerini hızlı ve sağlıklı bir şekilde gerçekleştirdiğini söyleyebiliriz. Logo bakım anlaşması konusunda tamamı akademik eğitimli ve sertifikalı ekibimizle Türkiye’nin her noktasına uzaktan logo desteği hizmeti sağlamaktayız. Verdiğimiz hizmetler sayesinde tüm Logo Yazılım ürünleriyle ilgili tüm sorunlarınıza çözüm olarak ekibimiz sayesinde bulabilirsiniz.

Logo Yazılım ürünleriyle ilgili problemlerinize çözüm bulmak için tamamı sertifikalı uzman ekibimize destek hattımız üzerinden ulaşabilir, sorunlarınızı en kısa sürede içerisinde çözebilirsiniz. Logo bakım anlaşması ile tüm Logo muhasebe programları için hizmet alabilirsiniz. Firmamız olarak Logo Yazılım ürünlerinin satış haricinde eğitim ve kurulum hizmetlerini vermekteyiz. Logo Kurumsal ve Kobi İş Ortağı olan firmamız Logo Servisi olarak vermektedir. Logo muhasebe programlarının kurulum haricinde eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin tamamını vermekteyiz. Firmanızın bulunduğu bölge ve konuma göre Logo bakım anlaşması ekibi siz değerli müşterilerimize hizmeti en yüksek düzeyde tutarak vermektedir. Logo bakım anlaşması hizmeti ile ilgili tüm sorularınız için bize ulaşabilir, en kısa süre içerisinde destek ekibimiz size en iyi şekilde yarımcı olacaktır.