logo-programi-uzak-destek

Logo Programı Uzak Destek

Logo programı uzak destek servisi olarak tüm logo muhasebe programlarının satış haricinde kurulum ve eğitim faaliyetlerini gerçekleştirmekteyiz. Bildiğiniz üzere Türkiye’de belirli sayıda Logo Yazılım bayisi bulunmakta ve bu bayiler çeşitli bölgelerde hizmet verdiğini söylemek gerekir. Firmamız olarak Türkiye’nin her yerine Logo programı uzak desteğini vermekte olup siz değerli müşterilerimizin sorunlarına profesyonel çözümler üretmekteyiz. Logo programı uzak destek hizmetini aylık bakım anlaşmalı olan müşterilerimize ücretsiz olarak verirken anlaşmamız olmayan ve yeni olan müşterilerimize ise ücretli olarak hizmeti sunmaktayız. Müşterilerimiz logo programı uzak destek hizmeti sayesinde işlemlerini hızlı ve sağlıklı bir şekilde gerçekleştirdiğini söyleyebiliriz. Logo programı uzak destek konusunda tamamı akademik eğitimli ve sertifikalı ekibimizle Türkiye’nin her noktasına uzaktan logo desteği hizmeti sağlamaktayız.

Logo programı uzak destek işlemi uzaktan masaüstü kontrol programlarıyla (Teamviewer ve Alpemix vb.) bağlantı sağlanarak programınızla ilgili tüm sorunların çözümü en kısa süre içerisinde sağlanmaktadır. Logo programınızla ilgili sorunları uzaktan çözmek için bize ulaşıp detaylı bilgileri de ayrıca öğrenebilirsiniz. Firmamız olarak Türkiye’nin her yerine Logo programı uzak desteğini vermekte olup siz değerli müşterilerimizin sorunlarına profesyonel çözümler üretmekteyiz. Bildiğiniz üzere Türkiye’de belirli sayıda Logo Yazılım bayisi bulunmakta ve bu bayiler çeşitli bölgelerde hizmet verdiğini söylemek gerekir. Firmamız olarak Türkiye’nin her yerine Logo programı uzak desteğini vermekte olup siz değerli müşterilerimizin sorunlarına profesyonel çözümler üretmekteyiz. Tamamı akademik eğitimli ve sertifikalı ekibimizle Türkiye’nin her noktasına uzaktan logo desteği hizmeti sağlamaktayız.

Logo programı uzak destek servisi olarak tüm logo muhasebe programlarının satış haricinde kurulum ve eğitim faaliyetlerini gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimiz logo programı uzak destek hizmeti sayesinde işlemlerini hızlı ve sağlıklı bir şekilde gerçekleştirdiğini söyleyebiliriz. . Logo programı uzak destek hizmetini aylık bakım anlaşmalı olan müşterilerimize ücretsiz olarak verirken anlaşmamız olmayan ve yeni olan müşterilerimize ise ücretli olarak hizmeti sunmaktayız. Logo programı uzak destek firması olarak Türkiye’nin her yerine Logo programı uzak desteğini vermekte olup siz değerli müşterilerimizin sorunlarına profesyonel çözümler üreterek sizlere en iyi hizmeti sağlamaktayız.