it-destek-ve-yonetimi

IT Destek ve Yönetimi

İT destek ve yönetimi  ile E-postalarınızın veya muhasebe sisteminizin bunların haricinde CRM altyapınızın veya basitçe verilerinizin işinizin sürekliliği için hayati olduğunu düşünüyorsanız eğer İT altyapınızın sürekli çalışır durumda olduğundan emin olmanız gerektiğini söylemek gerekmektedir. İT destek ve yönetimi işlemlerinde Ekibiniz İT ağınıza erişebiliyor ve efektif bir biçimde kullanabiliyorsa işleriniz daha kolay yürüyecek ve ekibiniz para harcamak yerine firmanıza para kazandırarak işletmeniz de büyüme sağlayacaktır. İT destek ve yönetimi ile ilgili firmamız olarak sunduğumuz IT destek hizmetleri ile olası problemlerinizi siz daha fark etmeden tespit ederek her türlü önlemi alarak sizlere en iyi ve profesyonel hizmet sunuyoruz.

Şimdi siz değerli müşterilerimize bir soru iletelim. Siz hangisini tercih ederdiniz problemlerinizle oluştuğunda ilgilenilmesini mi yoksa daha oluşmadan engellenerek problemler ile karşılaşılmamasını mı? İT destek ekibimiz en kaliteli ve efektif hizmeti almanız ve altyapınızın sürekli çalışır durumda olmasını sağlamak için konularında uzman bunun yanı sıra tecrübeli ve sertifikalı Bilgisayar ve Elektronik Mühendisleri tarafından yönetilmekte ve yönlendirilme işlemi yapılmaktadır. Hizmet fiyatlarımızı tamamen sizin koşullarınız belirlemektedir. İT destek ve yönetimi fiyat politikamızı belirlerken aşağıda bulunan bazı özellikleri ele alarak fiyatlandırmayı gerçekleştiriyoruz. İT destek ve yönetimi konusunda bilgisayar ağınızın büyüklüğü bizim için çok önemli; Ofisinizdeki çalışan sayısı ve destek anlaşmasına girecek olan cihazların sayısı ve niteliğine göre vereceğimiz hizmeti fiyatlandırma işlemi gerçekleştiriyoruz.

İT destek ve yönetimi konusunda bilgisayar ağınızın karmaşıklığı da bir diğer önemli durumlardan biridir; Kullanıcı sayınız fazla ama basit uygulamalar mı kullanıyorsanız gelişmiş uygulamalar kullanan ve karmaşık bir altyapıya sahip olan firmalara göre daha uygun destek maliyetleriniz olacağını söylemek gerekir. İT destek ve yönetiminde en iyi kaliteyi en uygun fiyatla arıyor iseniz firmamız ile en iyi kaliteyi en uygun fiyata sizlerin de hizmetinde olduğunu söylemek gerekir. İT destek ve yönetimi konusunda firmamız olarak size en iyi hizmeti sunarak çalışmalarımıza aralıksız devam ederek sürekli yenilenen teknolojiyi araştırarak sizlere en son teknoloji ile hizmet vermektedir. Firmamız uzun yıllardan beri konusunda uzman olduğu İT destek ve yönetimi hizmetini vermek amacıyla kurulmuştur. Günümüzün yüksek hız ve kapasiteli aktif bilişim sistem ve donanımları bu özelliklerini destekleyecek fonksiyonel altyapılara ihtiyaç duyduğunu söylemek mümkün olmaktadır.