Logo-Eleman Gun-Hizmeti

Logo Eleman Gün Hizmeti

Şirketimiz bünyesinde bulunan sertifikalı Logo Sistem Uzmanı personellerimiz ile Logo ile ilgili tüm programların kurulum haricinde eğitim ve destek hizmetleri verilmektedir. Logo Eleman Gün hizmeti olarak adlandırdığımız hizmet ise genellikle logo programını yeni kullanmaya başlayan ya da işe yeni personel almış firmaların eğitim taleplerini karşılamak için ortaya çıkan hizmet şeklidir. Logo Eleman Gün hizmeti ile Logo muhasebe programını yeni kullanmaya başlayan kullandığı programdan yeterli verim alamayan ya da yanlış kullandığını düşünen bireylerin bu hizmeti alması daha sağlıklı olacağını söylemek gerekir. Logo muhasebe programlarının modülleriyle ilgili gelişmeleri yakından takip etmek ve programdaki eksikleri eğitimle tamamlamak için bize ulaşarak en kısa süre içerisinde size en uygun ve en pratik desteği Logo Eleman Gün hizmeti ile alabileceksiniz.

Firmamız olarak Türkiye’nin her yerine destek vermekte olup siz değerli müşterilerimizin sorunlarına profesyonel çözümler üretmekteyiz. Logo hizmetini aylık bakım anlaşmalı olan müşterilerimize ücretsiz olarak verirken anlaşmamız olmayan ve yeni olan müşterilerimize ise ücretli olarak hizmeti sunmaktayız. Müşterilerimiz Logo Eleman Gün hizmeti sayesinde işlemlerini hızlı ve sağlıklı bir şekilde gerçekleştirdiğini söyleyebiliriz. Logo Eleman Gün hizmeti konusunda tamamı akademik eğitimli ve sertifikalı ekibimizle Türkiye’nin her noktasına uzaktan logo desteği hizmeti sağlamaktayız. Verdiğimiz hizmetler sayesinde tüm Logo Yazılım ürünleriyle ilgili tüm sorunlarınıza çözüm olarak ekibimiz sayesinde bulabilirsiniz.

Logo Yazılım ürünleriyle ilgili problemlerinize çözüm bulmak için tamamı sertifikalı uzman ekibimize destek hattımız üzerinden ulaşabilir, sorunlarınızı en kısa sürede içerisinde çözebilirsiniz. Logo Eleman Gün hizmeti ile tüm Logo muhasebe programları için hizmet alabilirsiniz. Firmamız olarak Logo Yazılım ürünlerinin satış haricinde eğitim ve kurulum hizmetlerini vermekteyiz. Logo Kurumsal ve Kobi İş Ortağı olan firmamız Logo Servisi olarak vermektedir. Logo Eleman Gün hizmeti ile Logo muhasebe programlarının kurulum haricinde eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin tamamını vermekteyiz. Firmanızın bulunduğu bölge ve konuma göre Logo Eleman Gün hizmeti ekibi siz değerli müşterilerimize hizmeti en yüksek düzeyde tutarak vermektedir. Logo Eleman Gün hizmeti ile ilgili tüm sorularınız için bize ulaşabilir, en kısa süre içerisinde destek ekibimiz size en iyi şekilde yarımcı olacaktır.