Logo Connect FDA

Logo connect FDA aynı şekilde bu uygulamada tanımlanan bilgilerin de Logo’ya otomatik aktarımını sağlayarak kolaylık sağlamaktadır. Ekstra hiçbir veri girişi olmadan Logo ERP sistemiyle tamamen entegre çalışacağından kolaylık sağlayacaktır. Logo connect FDA satış temsilcileriniz tabletlerle 7/24 siparişlerinizi alabilir ve tahsilatlarınızı yaparak hem size hem de temsilcilerinize kolaylık sağlamaktadır. Bayiler de tabletler aracılığı ile siparişlerini zamandan ve yerden bağımsız kendileri verebilme imkanlarına sahiptirler. Logo connect FDA online sipariş sistemi ile sahayı anlık izleyebilir ve kontrol altında tutmanıza olanak sağlar. Merkez üzerinden  satış temsilcilerinizin rutlarını kolayca belirleyebilir ve yetkilendirme özelliği ile hangi işlemleri yapabileceklerine siz karar verebileceksiniz.

 

Logo connect FDA satış temsilcilerinize 7/24 sipariş oluşturabilme ve müşteri cari hesabını görüntüleme ve raporlama imkanı sağlayan web tabanlı bir uygulama olduğunu söylemek gerekmektedir. Bu uygulama sayesinde anlık stok miktarları dışında ürünlerin resimleri dışında fiyat ve koşulları  dışında sipariş sırasında renklendirme dışında sınıflandırma dışında sepet kullanımı dışında sepete kaldırma veya şablon sepet tanımlama gibi birçok fonksiyonel ve görsel özellik ile kullanım kolaylığı gibi hız ve veri bütünlüğü sağlayarak işlemlerinizi daha hızlı bir biçimde yapmanızı sağlamaktadır. Logo connect FDA güncel olarak cari hareket ve stok bilgilerinin görüntülenmesini sağlayan bu uygulama müşterilerinize özel fiyat ve ödeme imkanları sunarak hızlı bir sipariş süreci sağlayacağını söylemek gerekmektedir. Logo connect FDA tele sipariş sistemleri ile entegrasyon altyapısı sayesinde çağrı merkezi tarafından telefonla alınan bütün siparişleri otomatik olarak sisteme aktarmayı  sağlayan işlemlerinizi daha da hızlandırmaktadır.

 

Logo connect FDA stok kontrolü ve rezervasyon özelliği ile varolan ürünlerin siparişi alındıktan sonra stokta olmayan ürünler bekleme durumunda saklanmasına yardımcı olmaktadır. Ürünlerin stoğa tekrar girmesi ile sepette bekleyen ürünler tekrar siparişe dönüşerek işlemlerinizi hızlandırmaktadır. Logo connect FDA tam özelleştirilebilir kullanıcı ara yüzü ile uygulamanızı istediğiniz şekilde yapılandırmanızı sağlayarak tam kullanmak istediğiniz şekilde bir uygulama olacaktır. Logo connect FDA ile tam entegre çalışan uygulamada Logo’da tanımlı olan verinin uygulama içinde tekrar tanımlanmadan kullanılmasını sağlayarak işlemlerinize yardımcı olmaktadır.