Logo Connect Banka

Logo connect banka logo çözümlerinden, Logo çözüm paketine gerçek veya eş zamanlı veri akışı sağlayarak işlem otomasyonu gerçekleştirebilmenize olanak sağlayan bir sistem olduğunu söylemek daha doğru olmaktadır. Logo connect banka muhasebeleşecek işlemlere ilişkin verilerin tek seferde girilmesiyle operasyonel iş yükünü azaltarak kullanıcılara zaman tasarrufu sağlayarak diğer işlerinde hızlı bir şekilde yapılmasına olanak sağlar. Logo connect banka logo çözüm paketi ile aynı ekran üzerindeki Garanti Penceresi sayesinde bankacılık işlemlerinizi yapabilmenize olanak vererek işlemlerinizi daha hızlandırarak en güvenli şekilde işlemleriniz yapmanıza olanak sağlayarak sizi ve firmanızı daha güvende çalışmanızı sağlayacaktır.

 

Logo connect banka aslında bankaların size sunduğu ayrıcalıklardan birisi olduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Logo connect banka LOGO şirketine ait Tiger2 ve GO muhasebe paketleriyle bankacılık uygulamaları arasında entegre çalışarak bankacılık işlemlerinizin otomatik muhasebeleştirilmesini sağlayan bir uygulama olduğunu ve bu uygulama sayesinde bir çok işleminizi kolayca halledebileceğiniz bir program olduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Logo connect banka uygulaması sayesinde logo üzerinde yapacağınız işlemleri şu şekilde sıralamak mümkündür. 1. Hesaplara çok hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. 2. Ödeme yöntemini belirleyebilirsiniz. 3. Çek ve senetlerinizi kolaylıkla izleyebilirsiniz. 4. Garanti Hatırlat talimatları ile tüm talimatlarınız logo programı üzerinden hatırlatılacaktır. 5. Hesap ve çek – senet gibi sorgulama işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. 6. Toplu bir biçimde havale ve EFT yapabilme olanağına sahip olursunuz. 7. Doğrudan tahsilat sistemine erişerek tahsilatlarınızı yapabilirsiniz. 8. Elektronik ekstre sayesinde tüm ekstrelerinizi anında görüntüleyebilirsiniz. 9. POS mutabakatını işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Logo connect banka sisteminin şirketinize sağladığı avantajlar ise; nakit akışınız açısından önemli olan havale ve EFT işlemi dışında doğrudan tahsilat sistemi dışında çek ve senet durumunu sorgulayabilir ayrıca POS mutabakatı gibi temel bankacılık işlemlerinizi de gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Logo connect banka sisteminin bir diğer avantajı ise; Gerçek ve eşzamanlı veri akışıyla işlem otomasyonunu mümkün kılarak sizlere hızlı ve güvenli işlem sağlar. Yine Logo connect banka sisteminin en iyi özelliklerinden biri ise muhasebe programı içindeki uygulama içerisinde bulunan sizin belirleyeceğiniz butonlar sayesinde ile tüm bankalarda bulunan hesaplarınızla ilgili işlemlere güvenli olarak online erişim imkanı tanıyarak sizlerin yapacağınız işlemleri daha güvenli hale getirmektedir.