Logo Connect B2B

Logo connect B2B satış temsilcilerinize 7/24 sipariş oluşturabilme ve müşteri cari hesabını görüntüleme ve raporlama imkanı sağlayan web tabanlı bir uygulama olduğunu söylemek gerekmektedir. Bu uygulama sayesinde anlık stok miktarları dışında ürünlerin resimleri dışında fiyat ve koşulları  dışında sipariş sırasında renklendirme dışında sınıflandırma dışında sepet kullanımı dışında sepete kaldırma veya şablon sepet tanımlama gibi birçok fonksiyonel ve görsel özellik ile kullanım kolaylığı gibi hız ve veri bütünlüğü sağlayarak işlemlerinizi daha hızlı bir biçimde yapmanızı sağlamaktadır. Logo connect B2B güncel olarak cari hareket ve stok bilgilerinin görüntülenmesini sağlayan bu uygulama müşterilerinize özel fiyat ve ödeme imkanları sunarak hızlı bir sipariş süreci sağlayacağını söylemek gerekmektedir. Logo connect B2B tele sipariş sistemleri ile entegrasyon altyapısı sayesinde çağrı merkezi tarafından telefonla alınan bütün siparişleri otomatik olarak sisteme aktarmayı  sağlayan işlemlerinizi daha da hızlandırmaktadır.

 

Logo connect B2B stok kontrolü ve rezervasyon özelliği ile varolan ürünlerin siparişi alındıktan sonra stokta olmayan ürünler bekleme durumunda saklanmasına yardımcı olmaktadır. Ürünlerin stoğa tekrar girmesi ile sepette bekleyen ürünler tekrar siparişe dönüşerek işlemlerinizi hızlandırmaktadır. Logo connect B2B tam özelleştirilebilir kullanıcı ara yüzü ile uygulamanızı istediğiniz şekilde yapılandırmanızı sağlayarak tam kullanmak istediğiniz şekilde bir uygulama olacaktır. Logo connect B2B ile tam entegre çalışan uygulamada Logo’da tanımlı olan verinin uygulama içinde tekrar tanımlanmadan kullanılmasını sağlayarak işlemlerinize yardımcı olmaktadır.

 

Logo connect B2B aynı şekilde bu uygulamada tanımlanan bilgilerin de Logo’ya otomatik aktarımını sağlayarak kolaylık sağlamaktadır. Ekstra hiçbir veri girişi olmadan Logo ERP sistemiyle tamamen entegre çalışacağından kolaylık sağlayacaktır. Logo connect B2B satış temsilcileriniz tabletlerle 7/24 siparişlerinizi alabilir ve tahsilatlarınızı yaparak hem size hem de temsilcilerinize kolaylık sağlamaktadır. Bayiler de tabletler aracılığı ile siparişlerini zamandan ve yerden bağımsız kendileri verebilme imkanlarına sahiptirler. Logo connect B2B online sipariş sistemi ile sahayı anlık izleyebilir ve kontrol altında tutmanıza olanak sağlar. Merkez üzerinden  satış temsilcilerinizin rutlarını kolayca belirleyebilir ve yetkilendirme özelliği ile hangi işlemleri yapabileceklerine siz karar verebileceksiniz.